Главная » Файлы » Ашық cабақ



Cтуденты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны

Ондық бөлшектер тарауына қайталау. Ашық сабақ
[ Скачать с сервера (108.0 Kb) ]

Еще больше материалов по этой теме можно найти здесь » [Математика]
21.02.2012, 20:05
Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектер тарауына қайталау.
Сабақтың мақсаты: I. Оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру мақсатында
сабақта алгоритм бойынша сурет салу.
II. Амал орындау тәртiбiн сапалы ұғынсын деген мақсатта есеп шығару.
III. Осы талаптарды жүзеге асыру барысында ойын түрлерiн пайдалану.
Сабақтың түрi: Ертегi сабақ.
Пәнаралық байланыс: Математика, Информатика, Әдебиет, Ағылшын тiлi.
Сабақтың көрнекiлiгi: Ертегi кейiпкерлерi,математикалық нақыл сөздер жазылған плакаттар, ою-өрнектер, роботтың бейнесi, алқа , кiлт, плакат бет "сандар әлемiне саяхат”
Сабақтың барысы: Оқушыларды сабаққа ұйымдастырып , үй тапсырмасының орындалуын тексеру.
 Үйге қандай тапсырма берiлдi?
 Ондық бөлшектер тарауына қайталау.
 Жақсы, ендеше балалар, мен бүгiнгi сабақты М.В.Ломоносовтың мынадай өлең жолдарымен бастағым келiп отыр.

"Ақыл-ойды тәртiпке келтiретiн – математика,
Сондықтан да оны оқу керек. ”
М.В.Ломоносов.

Тақтадағы көрнекiлiктердi жауып қойып, қақпаға алқа салып қойдым.
Балалар , бiздер бүгiн ертегiлер елiне "сапар шегемiз”.
Ертегiлер елiне күймелi арбамен шығамыз деп, тақтаға күймел арбаның суретiн iлiп қойдым.Мiне , бiздер ертегiлер елiне келдiк, ал мына жабық тұрған қақпадан қалай кiрер екенбiз, а?
Осы кезде есiктi қағып Тазша бала кiредi.
Тазша бала: Сәлеметсіздер ме, балалар!
Бесiншi класс осы ма? Мен сендерге көмектесуге келдiм.
1. Әсия, орныңнан тұр!
2. Алға үш қадам жаса !
3. Оң жақ қолымдағы қағазды ал!
4. Сау болыңдар!

Толық нұсқасын алу үшін жүктеніз
Категория: Математика | Добавил: Admin | Теги: сабақ, тарауына, қайталау., Ондық, математика, ашық, бөлшектер
Просмотров: 4252 | Загрузок: 454 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 2.2/4
Всего комментариев: 1
1 Алма  
математикадан кеспе қағаз

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]