Главная » Файлы » Рефераты



Cтуденты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны

Бунақденелілер
[ Скачать с сервера (47.5 Kb) ]

Еще больше материалов по этой теме можно найти здесь » [Биология]
16.01.2013, 22:30

Бунақденелілер. Ауешова Гаухар, Шымкент қаласы Қ.Сыпатаев атындағы №7 техникалық мектеп-лицейінің химия-биология пәнінің мұғалімі.

 

Сабақтың тақырыбы: Бунақденелілер

Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: оқукшылардың білім, білік дағдысын

                                      қалыптастыру. Оқушыларға бунақденелілердің сан алуандылығын олардың тіршілік ету ортасы және дамуы туралы түсінік беру.

                                      2.  Дамытушылық: Оқушылардың пәнге деген қызығушылығын ояту. Оқушылардың өзін- өзі дамытуына жетелеу және оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру.

                                      3.  Тәрбиелік: тазалыққа, ұқыптылыққа тәрбиелеу және табиғатқа деген сүйіспеншілігін арттыру.

Сабақтың көрнекілігі: Графопроектор, плакаттар, кеспе қағаздар.

Пән аралық байланыс: Экология

Сабақтың әдісі: Өз бетінше оқып, танып білу.

Сабақтың барысы:

                                      I Ұйымдастыру.

                                      II Үй тапсырмасын сұрау.

                                      III Жаңа сабақ.

                                      IV Сабақты бекіту.

                                      V Оқушыларды бағалау.

                                      VI Үйге тапсырма беру.

  I Ұйымдастыру.

 Оқушылармен сәлемдесіп, оларды түгелдеу. Білім алуға деген құштарлығын арттырып, жаңа сабақты бастау.

      II Үй тапсырмасын сұрау.

     I. Тест жұмыстары

     II. Сұрақ – жауап.

1.     Жайылым кенелері туралы не білесің ?

2.     Тайга кенесі туралы не білесің ?

3.     Алма кенесі туралы не білесің ? 

 ІІІ. Жаңа сабақ.

Категория: Биология | Добавил: Admin | Теги: скачать, ашық сабақ, биология, Бунақденелілер, Реферат
Просмотров: 5586 | Загрузок: 580 | Рейтинг: 2.5/8
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]